Złota rączka

Złota rączka

Usterka w domu? Cieknący kran? Pralka, której nie ma kto podłączyć? Skrzypiące drzwi? Zacinający się zamek? Luźne gniazdko? Brak światła? Nie masz czasu lub nie chcesz się tym zająć? Zadzwoń po złotą rączkę! Działamy na terenie Warszawy i bliskich okolic.

Od czasu do czasu przedmioty martwe lubią przypomnieć o swojej złośliwości i zepsuć się w najmniej odpowiednim momencie. Nie każdy jest złotą rączką i nie każdy urodził się ze śrubokrętem w dłoni, dlatego mniejsze i większe naprawy warto powierzyć naszej mieszczącej się w Warszawie firmie. Jeśli ciągle psujące się drobiazgi spędzają Ci sen z powiek, zadzwoń po złotą rączkę!

W zakres naszych prac wchodzi:

  • Stolarka (montaż paneli podłogowych, przeróbki drzwi, regałów z drewna i zabudowy szaf, montaż i naprawa mebli).
  • Elektryka (wszelkie przeróbki oraz modernizacje elektryczne, wymiana gniazd, włączników, montaż oświetlenia, podłączenie kuchenek elektrycznych, podłączanie sprzętów RTV i AGD).
  • Hydraulika (montaż umywalki, muszli, baterii, zestawów podtynkowych, montaż wanny oraz kabin prysznicowych, naprawy bieżące armatury domowej).
  • Montaż mebli.
  • Drobne prace remontowe (malowanie, szpachlowanie, gruntowanie, wiercenie otworów, etc.).
  • Usługi ślusarskie (naprawa zamków drzwiowych i zawiasów, regulacja okien i drzwi, etc.).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmęczeni po całym dniu pracy możecie nie mieć siły, ani chęci zajmować się domowymi naprawami. Właśnie dlatego oferujemy pomoc w tym zakresie!

Zapomnij o zatkanym zlewie czy oknie, które nie domyka się praktycznie od zawsze – uporamy się z wszystkimi tymi problemami!

Zamiast samodzielnie walczyć z wiertarką i młotkiem – zdaj się na nas!