O nas

O nas

Zamiłowanie do majsterkowania wyniosłem z dzieciństwa. Nie było urządzenia w domu, którego bym już jako dziecko nie rozbierał i nie składał dla zaspokojenia własnej ciekawości. Szybko przylgnęło do mnie określenie „Złota Rączka”, a rodzina i znajomi coraz chętniej angażowali mnie do naprawiania różnorodnego sprzętu domowego, instalacji elektrycznych i hydraulicznych.

Działalność zawodową rozpocząłem jako technik elektronik. Pracowałem przy montażu układów elektronicznych i składaniu pierwszych komputerów osobistych. Po 3 latach pracy w firmie INTER DESIGN doszedłem do stanowiska kierownika produkcji dekoderów PAL-SECAM i zdalnego sterowania do TV EVEREST.

Gdy na początku lat 90-tych załamał się rynek i produkcja elektroniki upadła, zająłem się składaniem układów laserowych oraz serwisowaniem kserokopiarek, elektronicznych maszyn do pisania, zliczarek banknotów i maszyn kalkulatorów. Potem przebranżowiłem się na działalność meblarską.

Wraz z kolegą założyliśmy oddział dystrybucji krzeseł producenta PROFIm. Następnie handlowałem krzesłami HASTE, KLEIBER, DZIEDZIC. Zdobyłem wiedzę nie tylko na temat krzeseł, ale przede wszystkim w dziedzinie marketingu i komunikacji międzyludzkiej. W międzyczasie zaczęły powstawać moje pierwsze kuchnie na zamówienie, szafy wnękowe, oryginalne garderoby i inne drobne meble (np. regały z drewna). Początkowo zamawiającymi byli znajomi, potem znajomi znajomych, aż w końcu wykonywanie mebli na zamówienie stało się moim podstawowym zajęciem zawodowym.

Plany na przyszłość to dalszy rozwój AD-ACTIVE jako profesjonalnej firmy sprzedającej luksusowe i nowoczesne meble najwyższej jakości. Zamierzam ją prowadzić doskonaląc się oraz powiększając jakość wykonywanych usług.