Naprawa krzeseł i foteli biurowych

Naprawa krzeseł i foteli biurowych

Zadbany kręgosłup jest kluczem do pełni zdrowia. Chyba każdy z nas doświadczył w życiu bólu pleców spowodowanego niewłaściwym krzesłem lub fotelem. Narażone są szczególnie osoby wykonujące pracę biurową nad dokumentami lub przed ekranem komputera, które spędzają w pozycji siedzącej najwięcej czasu. Średniej klasy krzesło biurowe, użytkowane przez 8 godzin dziennie wymaga serwisowania już po 2 latach. Dlatego ważne jest, aby było jak najlepiej dobrane i funkcjonalne.

Wiele osób zapomina jednak o tym, że na przykład krzesła obrotowe wymagają przeglądu mechanizmów, uzupełnienia brakujących śrub itp. Każdy nawet najlepszy mebel ma prawo się zepsuć, szczególnie jeżeli nie zadbamy o niego należycie. Jeżeli Wasze ulubione krzesło, czy najwygodniejszy fotel wymagają naprawy skontaktujcie się z nami.

W naszej ofercie znajdziecie profesjonalną usługę naprawy krzeseł i foteli biurowych. Jesteśmy w stanie wymienić kółka, bazę pięcioramienną, amortyzator, mechanizmy siedziska, stelaż krzesła stacjonarnego oraz sprzedaż tych elementów. Gwarantujemy rzetelność i precyzję.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi usługami z naszej oferty.